Geri Dön

Alanında uzman personelimizle ve konularında en iyi olan profesyonel eğitmenlerimiz ile ortak akıl çerçevesinde en doğru verileri ve çözümleri en kısa sürede sizlere sunuyoruz.

0

Organizasyonlar

Kongre, Seminer ve Toplantı Organizasyonu

Marmara Eğitim ve Organizasyon olarak, yurt içinde ve yurt dışında konferanslar, kongreler, zirveler, seminerler ve benzer toplantıların organizasyonlarını anahtar teslim şeklinde yapmaktayız. Her etkinliğin kendi imzası olduğunun farklında olarak, önceliklerin neler olduğunu belirleyerek yola çıkmakta ve etkinliğin bitimine kadar tüm detaylarda hissedilmesini sağlamaktayız.

Bu organizasyonların planlanmasından bitimine kadar gerçekleşen her adımda hizmet vermekte olup yurt dışından gelecek heyetlerin ağırlanması ve Türkiye’de geçirecekleri zamanın planlanması da verilen hizmetler arasındadır.

Referans Organizasyonlar

Marmara Uluslararası Kent Forumu

Organizasyonunu MEO olarak üstlendiğimiz Türkiye’nin ilk uluslararası kent forumu olan Marmara Urban Forum (MARUF) ilk kez 1-2-3 Ekim 2019’da gerçekleşti. Bu organizasyon çağında 25 ülkeden 250 konuşmacının transferi, karşılanması, konaklaması, forum süresince yönlendirilmesi ve program dahilindeki etkinlikleri katılımı MEO’nun profesyonel ekibi tarafından takip edildi. 3 gün boyunca gerçekleşen 50 oturuma toplamda 5440 kişi katılım gösterdi. İstatistikleri tutulan katılımcıların yönlendirilmesi, ikramlar, öğle yemeği gibi planlamaların yanında eş zamanlı gerçekleşen oturumların trafiği canlı ve cansız yönlendirmeler ile yapıldı. Devlet protokolüne göre karşılanarak ekiplerimizce ağırlanan yerli ve yabancı Belediye Başkanları ve kamu kurumu yöneticilerinin katılımları ile gerçekleşen oturumların yanı sıra sergiler, networking eventleri, kapalı toplantılar, film gösterimleri, teknik ziyaretler ve stantların bulunduğu fuar alanı ve tez anlatımları gerçekleşti.

www.marmaraurbanforum.org

Altın Karınca Ödül Töreni 0rganizasyonu

18 Kasım 2020’de gerçekleşen ve 46 Belediyenin proje ekiplerinin ödül aldığı Altın Karınca Ödül Töreninde belediye yöneticilerinin, proje ekiplerinin ve Belediye Başkanlarının protokol çerçevesinde ağırlanması MEO ekiplerince organize edildi. Ödül töreninin gerçekleştiği salonun podyum, ses ve görüntü sistemi, protokol bulunan salon düzenlemesinin yanı sıra sunucu yönlendirmesi, program akışının aksaksız ilerlemesi sağlandı. Planlamada törene katılım gösteren basının organizasyonuna yer verildi. Katılımda bulunan Belediye Başkanları, belediye yöneticileri, proje ekipleri, sosyal toplum kuruluşlarına fuaye alanında ikramlar sunulurken basın mensuplarının röportaj alanında ödül sahipleri ile görüşmesi organize edildi.

www.altinkarinca.com.tr

Başkanlar Zirvesi Organizasyonu

Marmara Bölgesi Belediye Başkanlarını bir araya getiren “Başkanlar Zirvesi” organizasyonunda büyükşehir, il, ilçe ve belde belediyelerinden gelen resmi konuklar devler protokolüne göre ağırlandı. Organizasyonunu MEO’nun üstlendiği 3 günlük zirve için konaklama, toplantı, katılımcıların karşılanması, otele girişleri gibi en ince detaylar bile göz önünde bulunduruldu. 3 gün süresince düzenlenen açık ve kapalı toplantılara katılımcıların yönelendirilmesi ve toplantı dışında kalan sürenin planlanması, program akışının sorunsuz sağlanması, yemek, kahvaltı, kahve ikramları ile salon düzeni, sahne, ses, ışık düzenlemesi gibi konular profesyonel MEO ekipleri tarafından takip edildi.

http://www.abz.com.tr/

Akıllı Belediyecilik Zirvesi

Belediye Başkanları, özel sektörden yöneticiler, sivil toplum kuruluşları ve akademisyenlerin konuşmacı olarak katılım gösterdiği Akıllı Belediyecilik Zirvesinde 2 gün boyunca toplamda 28 konuşmacı yer aldı. Programın organizasyonunu üstlenen MEO tarafından konuşmacıların karşılanması, yönlendirilmesi, etkinlik süresince eşlik edilmesi gibi tüm detaylar takip edildi. Etkinlikte konuşmaların yanında oturumlar ve çalıştay organizasyonu yapıldı. Salon ve sahne düzeni, ikramlar ve programın akışında sahne arkası organize edildi. Dinleyici olarak gelen katılımcıların program akışına göre etkinlik noktasına veya fuaye alanına yönlendirilmesi sağlandı.

http://www.abz.com.tr/

Akıllı Belediyecilik Zirvesi

Belediye Başkanları, özel sektörden yöneticiler, sivil toplum kuruluşları ve akademisyenlerin konuşmacı olarak katılım gösterdiği Akıllı Belediyecilik Zirvesinde 2 gün boyunca toplamda 28 konuşmacı yer aldı. Programın organizasyonunu üstlenen MEO tarafından konuşmacıların karşılanması, yönlendirilmesi, etkinlik süresince eşlik edilmesi gibi tüm detaylar takip edildi. Etkinlikte konuşmaların yanında oturumlar ve çalıştay organizasyonu yapıldı. Salon ve sahne düzeni, ikramlar ve programın akışında sahne arkası organize edildi. Dinleyici olarak gelen katılımcıların program akışına göre etkinlik noktasına veya fuaye alanına yönlendirilmesi sağlandı.

http://www.abz.com.tr/

Yerel Yönetimler Finans Zirvesi

Yerel Yönetimler Finans Zirvesinde aynı günde gerçekleşen 4 oturumda 19 panelist konuştu, Protokol olarak ağırlanan 16 bakanlık temsilcisi, 300 belediye yöneticisinin yanı sıra 37 akademisyen ve özel sektörden 96 kişi katılım gösterdi. Panelistlerin karşılanması, yönlendirilmesi, etkinlik süresince eşlik edilmesi, 10 medya sponsorunun bulunduğu etkinlikte stant alanı planlaması ve sponsorların alana yerleşmesi gibi organizasyonel konuları MEO üstlenerek en ince ayrıntısına kadar takip etti. Katılımcıların etkinlik ve fuaye alanında yönlendirilmesi ile ilgilenildi. Oturumlar arasında ve sonrasında stant alanlarını 500 katılımcı ziyaret etti.

www.yykitapfuari.com

Marmara Denizi Sempozyumu Organizasyonu

Marmara Bölgesi Belediyelerin bir araya geldiği Sempozyumda 3 oturum, konuşmalar, öğle yemeği, oturumlar arası ikramlar MEO tarafından organize edildi. Protokol misafirlerinin karşılanarak ağırlanmasının yanı sıra konuşmacıların karşılanması, program akışına göre yönlendirilmesi, etkinlik süresince eşlik edilmesi MEO ekiplerince takip edildi. Sempozyumun gerçekleştiği salonda podyum, ses ve görüntü sistemi, salon düzenlemesi gibi teknik konuların beraberinde sunucu yönlendirmesi, program akışının aksaksız ilerlemesi, katılımcıların etkinlik ve fuaye alanında yönlendirilmesi gibi konular büyük titizlikle takip edildi.

www.marmaradenizisempozyumu.com

Yerel Yönetimler Kitap ve Kültür Fuarı

Marmara Belediyeler Birliği tarafından Türkiye’de ilk kez düzenlenen ve 15-17 Aralık 2017 tarihlerinde gerçekleşen Yerel Yönetimler Kitap ve Kültür Fuarına 27 kamu kurumu katılarak stant açtı. Söyleşiler, sergiler ve dinletilerin eş zamanlı olarak gerçekleştiği organizasyonda konuşmacıların karşılanması, yönlendirilmesi, etkinlik süresince eşlik edilmesi MEO tarafınca takip edildi. Fuar süresince Sadettin Ökten, Beşir Ayvazoğlu, Ayşe Kulin, Cihan Aktaş, Zihni Göktay, Murat Gülsoy ve Pelin Batu gibi alanında uzman kişiler ağırlandı, imza günü organize edildi, katılımcıların etkinlik alanında yönlendirilmesi sağlandı. Protokolde yer alan Belediye Başkanlarının fuar gezisi ve stant ziyareti organize edildi.

www.yykitapfuari.com

Yerel Yönetimlerde Sosyal Hizmet Sempozyumu Organizasyonu

Tek gün olarak organize edilen Sempozyumda konuşmalar, oturumlar ve kapanış değerlendirme organizasyonu düzenlendi. Öğle yemeği ve şık sunumlarla ikramların olduğu organizasyonda catering hizmetlerinin yanında salon ve sahne, ses ve ışık düzenlemesi gibi teknik konularla da MEO ilgilendi. Protokol katılımı olan organizasyonda Belediye Başkanları ağırlandı. Konuşmacıların karşılanması, yönlendirilmesi, etkinlik süresince eşlik edilmesi MEO ekiplerince sağlandı. Katılımcıların etkinlik ve fuaye alanında program akışına göre yönlendirilmesi organize edildi.

www.sosyalhizmetpolitikalari.com