Geri Dön

Alanında uzman personelimizle ve konularında en iyi olan profesyonel eğitmenlerimiz ile ortak akıl çerçevesinde en doğru verileri ve çözümleri en kısa sürede sizlere sunuyoruz.

0

Gizlilik Sözleşmesi

Marmara.org.tr internet sitesi Marmara Belediyeler Birliği iştiraki olan Marmara Eğitim ve Organizasyon’a aittir. Bu metin, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlamıştır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın internet sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Marmara Eğitim ve Organizasyon tarafından korunmaktadır. E- posta adresiniz sizin tarafınızdan internet sitemize verildiğinde kaydedilir. Marmara Eğitim ve Organizasyon dışındaki başka kurumlarla paylaşılmaz.

İnternet sitemizde, kullanıcılara ve kullanıcıların marmara.org.tr’nin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyası (çerez [cookie]) kullanarak elde edebiliriz. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Marmara Eğitim ve Organizasyon, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addeder. Gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Marmara Eğitim ve Organizasyon’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, marmara.org.tr internet sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Marmara Eğitim ve Organizasyon’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

İnternet sitemizde Marmara Eğitim ve Organizasyon tarafından işletilmeyen diğer internet sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu internet sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.